• info@ntspazar.com
  • banaulasnts@gmail.com
  • Canlı Destek

NTS PAZAR KİMDİR ?

NTS PAZAR sitesi 2017 yılının başlarında kurulmuştur daha sonra NTS SANAL TİCARET ŞİRKETİ'ni kurarak resmileşmiştir. Her geçen gün muşterilerimizden gelen memnuniyet mesajları bizlerin doğru bir yolda ilerlememizi sağlıyor. DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.


STEAM RANDOM KEY NEDİR ?

Steam random key satın aldığınızda sizlere bir kod verilir bu kod sayesinde steam'den rasgele bir oyun sahibi olabilirsiniz. Hangi oyunlar çıkıyor diyenleriniz vardır elbette. Bu sorunuz için şöyle söyliyelim aldığınız pakete göre oyun fiyatları mevcut 5 adet random key paketimizde yüksek fiyatlı oyunlar çıkma ihtimali daha yüksek. İyi oyunlar..OYUNUM NEZAMAN GELİR ?

Steam random key'ler ve Minecraft oyunlarımız ödeme yapıldığı anda ekranınıza çıkıyor yani beklemeden oyununuza kavuşmuş oluyorsunuz. Diğer oyunlarımız kontroller yapıldıktan sonra mail adresinize yollanıyor.


OYUNLAR GARANTİLİ Mİ ?

Bizden alıcağınız büyük ürünler garantilidir herhangi bir sorunuz olursa bizlere maıl üzerinden veya canlı destek üzerinden ulaşabilirsiniz..


OYUNLARIMIZ ONLİNE MI ?

Bütün oyunlarımız online'dır. Online serverlarda özgürce dolaşmanın keyfine varın..

İNDİRİMLER NEZAMAN ?

Sitemizdeki İndirimleri kaçırmamak için ana sayfada sağ alt'ta bulunan zil'e tıklayıp bildirimleri alırsanız indirimlerimizi kaçırmamış olursunuz.

‹ Anasayfaya geri dön