• ntspazarteslimat@gmail.com
  • Canlı Destek

NTS PAZAR KİMDİR ?

NTS PAZAR sitesi 2016 yılında kurulmuştur daha sonra NTS SANAL TİCARET ŞİRKETİ'ni kurarak resmileşmiştir.
( VD:SARIYER VERGİ KİMLİK NO: 1110567994 )

Bir çok oyun satışı yapan ve müşterilerini mağdur durumda bırakan sitelerden olmadığımızı kanıtlamak için resmileşip Vergi Levhası ve Ticaret Odası kaydını yaptırarak her ürüne fatura kesilerek hem müşterilerimizi memnun ediyor hemde devletimize sadık bir şirket olarak vergimizi veriyoruz.Her geçen gün muşterilerimizden gelen memnuniyet mesajları bizlerin doğru bir yolda ilerlememizi sağlıyor. DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.


STEAM RANDOM KEY NEDİR ?

Steam random key satın aldığınızda sizlere bir kod verilir bu kod sayesinde steam'den rasgele bir oyun sahibi olabilirsiniz. Hangi oyunlar çıkıyor diyenleriniz vardır elbette. Bu sorunuz için şöyle söyliyelim aldığınız pakete göre oyun fiyatları mevcut 5 adet random key paketimizde yüksek fiyatlı oyunlar çıkma ihtimali daha yüksek. İyi oyunlar..OYUNUM NEZAMAN GELİR ?

Bütün Oyunlarımız Anında Teslimat İle Sizlere Veriliyor. Ödeme Yapıldığı Anda Ekranınıza Çıkan ' Buraya Tıklayın ' Butonuna Tıkladığınız Anda Oyununuza Kavuşursunuz..


OYUNLAR GARANTİLİ Mİ ?

Bizden alıcağınız büyük ürünler garantilidir herhangi bir sorunuz olursa bizlere maıl üzerinden veya canlı destek üzerinden ulaşabilirsiniz. Her Ürün İçin Sistem Tarafından Sipariş Numarası Verilir Bizlere Sipariş Numarası İletmeyen Müşterilerimize Güvenlik Ve Sahtekarlık Olmaması İçin Yardımcı Olamıyoruz Oyüzden Her Siparişinizde Sizlere Verilen Sipariş Numaranızı Kaybetmeyin.


OYUNLARIMIZ ONLİNE MI ?

Bütün oyunlarımız online'dır. Online serverlarda özgürce dolaşmanın keyfine varın..

İNDİRİMLER NEZAMAN ?

Sitemizdeki İndirimleri kaçırmamak için ana sayfada üst taraftan çıkan bildirim mesajına tıklayıp bildirimleri alırsanız indirimlerimizi kaçırmamış olursunuz.

‹ Anasayfaya geri dön