NTSPAZAR.COM

NTSPAZAR HAKKINDA VE KULLANIM ŞARTLARI

1. NTSPAZAR GÜVENLİMİ

NtsPazar ' Nts Sanal Ticaret Şirketine ' Bağlı 2016 Yılında Kurulan Resmi Bir Şirkettir. ( VD:SARIYER: 1110567994 )
Bizden Yapmış Olduğunuz Her Oyun İçin Sizin Adınıza Fatura Kesilmektedir. Dilerseniz Bizden Oyun Satın Aldıktan Sonra Faturanızı Talep Edebilirsiniz Bizlerde Bu Faturayı Sizlere Mail Adresiniz Üzerinden İletmiş Olacağız.

 

2. Tüm Oyunlar Orjinal Mi Ve Garantilimi

Bizden Satın Aldığınız Tüm Oyunlarımız NTSPAZAR.COM Adına Garantilidir.
Oyunlarda Yaşanabilecek Her Sorun İçin Değişim Ve Para İadesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Değişim Ve Para İadesi Kapsamı Dışındaki Olaylar Şu Şekildedir;
1 Oyun Steam Key Olarak Size Teslim Edilmiş İse İade Veya Para İadesi Yapılamaz
2 Oyunun Mail Adresi Ve Şifresi Sizin Tarafınızdan Değiştirilmiş İse Para İadesi Ve Değişim Yapılamaz
3 Bizden Satın Aldığınız Oyun Hesabı İle Hile Programlar vb. Gibi Programlardan Dolayı Oyun Hesabınız Banlanmış İse Değişim Veya Para İadesi Yapılamaz.

 

3. Nasıl Ödeme Yapabilirim

  1. Sitemizde Bulunan Tüm Oyunları Tüm Banka Kartları Ve İNİNAL Kartlarınız İle Sorunsuz Bir Şekilde Ödeme Yapabilirsiniz.

4. Oyunlar Ne Zaman Teslim Ediliyor

Bizden Satın Alıcağınız Tüm Oyunlar Anında Teslim Edilir..

Satın Al Butonuna Tıkladıktan Sonra Gerekli Bilgileri Yazıp Ödemeyi Tamamladığınız Anda Oyun Hesabınız Ekranınıza Çıkmaktadır. Önemli Not: Oyunu Teslim Alırken Size Özel Sipariş Numarası Verilmektedir Bu Sipariş Numarasını Kaybetmeyin. Oyunla İlgili Değişim Veya Herhangi Bir Sorun İçin Bizlere Ulaştığınız Zaman İlk Olarak Bu Sipariş Numaranız İstenmektedir.