• ntspazarteslimat@gmail.com
  • Canlı Destek

Bu sayfada bulunan maddeler, ntspazar.com ile ntspazar.com müşterileri arasındaki alışveriş ve kullanım şartlarıdır. Alışveriş öncesi bu sayfadaki bütün maddeleri okumanız gerekmektedir.

Ürün hakkında

Satın alacağınız ürün, Mojang stüdyosu tarafından geliştirilen Minecraft oyunu için satın alınmış bir hesaptır. Bu hesaba Minecraft oyunu üzerinden giriş yaparak çevrimiçi oyun sunucularında oynayabilirsiniz.
Bu hesapla Mojang.com web sitesine giriş yapabilirsiniz.


Değişim Teslim Süreci

Hesabın kullanıcı tarafından değiştirilmediğinden emin olmak amacıyla hesabın satıcısı tarafından teyit edildiğinden itibaren 2 iş günü içerisinde hesap satın alan kişi veya şahısa teslim edilir.

Garanti ve ürün değişimi için tek şart hesabınıza giriş yapılamıyor olmasıdır.. Satın aldığınız hesabınızın bilgileri yanlış ise yani giriş yapamıyorsanız, Canlı Destek Veya Sitede Bulunan Mail Adreslerimize Mail Atın. Özel olarak hazırladığımız yazılım, satın almış olduğunuz hesabın bilgilerini anında kontrol ettikten sonra hemen değişim işlemini yapıp yeni hesabınızı teslim edecektir.Değişim talebi sadece 1 kez yapılabilir.

Dijital hesap satışlarında garanti süresi 1 haftadır.Buda Hesapların 1 Hafta Sonra Geri Gitmesi Anlamına Gelmiyor.Oyunların Teslim Süresi

Sitemizdeki Steam Random Keyler Ve Minecraft Hesapları Odeme Yapıldığı Anda Ekranınıza Çıkar. Diğer Oyunlarımız Mail Adresinize Yollanır Hesapların Test Edilip Yollanma Süresi 24 Saat'ir. Stoklarda Kalmayan Ürünlerde Gecikmeler Yaşanabilir. Bununla ilgili Başka Yerlerde Açılan Şikayet Konularını Açan Müşterilerimiz Açılan Konuları Silmedikleri Sürece Ürün Teslim Edilmez. Bu işlemdeki Amacımız Bizleri Bu Yol Üzerinden Yalan Söyleyerek Bizlerden Fazladan Hesap Talebi Edenlerden Kurtulabilmektir. Satılan Her Oyun İçin Fatura Kesilmektedir


Sorumluluk reddi

ntspazar.com üzerinden satın alınmış bir Minecraft hesabı ile, kullanıcıların yaptığı legal yada illegal bütün aktiviteler, ilgili Minecraft hesabını ntspazar.com üzerinden satın alan kullanıcının sorumluluğundadır. ntspazar.com üzerinden illegal yollarla yapılmış (çalıntı kart vb.) ödeme işlemlerinden ntspazar.com sorumlu değildir.

Oyunu crackli kullanımlardan doğacak problemler kullanıcı sorumluluğundadır. Orjinal minecraft launcher kullanımını tavsiye ediyoruz. Alışveriş yapan kişiler "Kullanım Koşulları"nı kabul etmiş sayılır.‹ Anasayfaya geri dön