Test

aboutKey
hakkımızda
NtsPAZAR projesi üzerinde 3 ay çalışılmışdır. Bizim Premiumlarımızın WEB Sitemizin hiç bir şekilde MOJANG Şirketiyle alakası yoktur. Fiyatlarımızın bu kadar düşük olma sebebi ise özel şirket ile anlaşma yapılarak premiumlar bize ulaşmaktadır ve tamamen güvenlidir.
aboutDefend
Nasıl Güvenİlİr?
Nerdeyse tüm alıcıların problemi GÜVEN problemidir. Bunun sebebi ise Türkiyede son zamanlarda bir çok SAHTE PREMİUM satış yapan siteler kuruldu. Bizimde o sitelerden biri olduğumuz düşünen insanlar vardır. MÜŞTERİLERİMİZ sayfasına giderek bizden satın alınan ürünlerin nasıl değerlendirildiğini göre bilirsiniz.
aboutTechnical
Garantİ
Sitemizin güven problemi ve müşterilerimizin bizden memnun kalması için GARANTİ bizim için çok önemlidir. Bu yüzden Tüm Ürünlerimize NtsPAZAR garantisi tescili bulunmaktadır eğer bu logoyu görmüyorsanız hemen bize bildirin oluşan bir problemde bize mail atınız. 24 saat içinde dönüş yapılır
aboutPartner
Ödeme Sİstemİ
Ödeme sistemlerimiz Partnerlik altında devam etmektedir. Ödeme yolları İninal , Mobil Ödeme ve diğer Kredi Kartları üzerinden yapılmaktadır. Mobil Ödemelerin ve Kredi Kartların fiyatlarının yüksek olma sebebi ürünlerde Şirketin kesintisidir.